Wycena nieruchomości

Podejmujemy się wycen nieruchomości w Krakowie i na terenie województwa małopolskiego oraz  wycen nieruchomości komercyjnych i wycen służebności przesyłu dla inwestycji liniowych na terenie całego kraju. Najpopularniejsze wyceny nieruchomości jakie przygotowują nasi rzeczonawcy majątkowi z Krakowa, to wycena domu, wycena gruntu, wycena lokalu, wycena mieszkania, wycena magazynów oraz wycena biur.

Dokonujemy wyceny prawa własności, użytkowania wieczystego, użytkowania i innych praw związanych z nieruchomościami gruntowymi, zabudowanymi, niezabudowanymi, lokalowymi oraz ich częściami składowymi. Nasze operaty szacunkowe, ekspertyzy i opinie dotyczące różnych rodzajów nieruchomości są respektowane przez wszystkie banki, sądy i inne instytucje.

Oferujemy również usługi w zakresie wyceny mienia zabużańskiego - nieruchomości pozostawionych poza obecnymi granicami Rzeczypospolitej Polskiej w wyniku wypędzenia z byłego terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub jego opuszczenia w związku z wojną rozpoczętą w 1939 r.